|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Green Book
  3. Narodziny gwiazdy
  4. Zabawa, zabawa
  5. Underdog
  6. Glass
  7. Miszmasz czyli Kogel M...
KEI

Sztuka kłamania

Le retour du heros
Reżyseria: Laurent Tirard

Repertuar filmu "Sztuka kłamania" w Bydgoszczy

Brak repertuaru dla filmu "Sztuka kłamania" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Sztuka kłamania
Tytuł oryginalny: Le retour du heros
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Francja/Belgia , 2018
Gatunek: komedia / historyczny
Premiera: 20 lipca 2018
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Laurent Tirard
Obsada: Jean Dujardin, Melanie Laurent, Noemie Merlant

Kto potrafi lepiej kłamać, kobiety czy mężczyźni? Wszystko się rozstrzygnie, kiedy rozbrajająco przystojny zdobywca Oscara – Jean Dujardin („Artysta”, „Facet na miarę”) wyzwie na oszukańczy pojedynek piękną gwiazdę Quentina Tarantino – Mélanie Laurent („Bękarty wojny”, „Iluzja”) w nowej komedii Laurenta Tirarda – reżysera hitów: „Mikołajek” i „Facet na miarę”. Jednym z autorów scenariusza jest Grégoire Vigneron, współtwórca produkcji „Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus”. Kłamanie to prawdziwa sztuka, a oni znają się na tym najlepiej. Wszystko oczywiście w imię... miłości!

On – kapitan Neuville (Jean Dujardin), jest pozbawionym skrupułów, przebiegłym… tchórzem. Ona – Elisabeth (Mélanie Laurent), to szczera, rozważna i honorowa siostra niewinnej Pauline, czyli narzeczonej oficera. Pewnego dnia mężczyzna musi pilnie wyjechać, ale zapewniając ukochaną o swoim uczuciu, obiecuje, że będzie do niej często pisał. Niestety żaden jego list nigdy nie dociera do zrozpaczonej Pauline. Elisabeth postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i, podszywając się pod niesłownego Neuville’a, zaczyna pisać do porzuconej narzeczonej fałszywe wiadomości. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie powraca do domu. W trosce o wrażliwe serce Pauline, Neuville i Elisabeth zmuszeni są brnąć w kolejne kłamstwa. Kobieta i mężczyzna prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych historiach, a ich finezja nie zna granic. W kłamstwach jednak łatwo można się pogubić.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 4 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Sztuka kłamania on IMDb

Trailer filmu: Sztuka kłamania

Wasze opinie

Natasza 21. lipca 2018, 16:45

Coś ewidentnie poszło nie tak... w zamyśle miała to być chyba historia o dwóch różnych charakterach z zupelnie innych powodów uwikłanych w to samo kłamstwo. Wyszło malownicze, ale niezbyt i interesujące filmidelko, gdzie ona się wścieka i oburza, on się śmieje i szydzi, a wszystko się kończy tak, jak kończyć musi. Bez fajerwerków.

Aga 21. lipca 2018, 8:10

Świetny :)

Dodaj nowy komentarz Sztuka kłamania

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

15 lutego
14 lutego
8 lutego
1 lutego

Zapowiedzi

22 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin