bydgoszcz.repertuary.pl
English version
Film

Crime 101


Reżyseria: Bart Layton

Repertuar filmu "Crime 101" w Bydgoszczy

Brak repertuaru dla filmu "Crime 101" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Crime 101
Tytuł oryginalny: Crime 101
Czas trwania: 135 min.
Produkcja: USA/Wlk. Brytania , 2026
Gatunek: thriller
Premiera: 13 lutego 2026
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Bart Layton
Obsada: Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Jennifer Jason Leigh

Crime 101 dzieje się w Los Angeles. To historia trzech nieznajomych, granych przez: Chrisa Hemswortha, Halle Berry i Marka Ruffalo, którzy znajdują się w punkcie zwrotnym swojego życia, a ich drogi krzyżują się, gdy ekscytujący i ryzykowny napad na wielomilionową sumę kusi ich obietnicą zmiany życia. W miarę jak stawka rośnie, bohaterowie są zmuszeni zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów i uświadomić sobie, że nie ma już odwrotu.


Średnia ocena: 9.0
rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0
Oceniono 1 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Crime 101 on IMDb

Podobne filmy

Bogaci i martwi
Bogaci i martwi Romain Gavras akcja, komedia
Wszyscy moi wrogowie
Wszyscy moi wrogowie Andrew Patterson dramat
Gw
Gwiazdozbiór psa Ridley Scott akcja
Wrong girls
Wrong girls Dylan Meyer komedia
Do utraty tchu
Do utraty tchu Jean-Luc Godard dramat, romans
Zawodowcy
Zawodowcy Guy Ritchie akcja

Trailer filmu: Crime 101

Dodaj nowy komentarz Crime 101

Twoja opinia o filmie: