Lang gb
|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Ocean ognia
  3. Dywizjon 303
  4. Pierwszy człowiek
  5. Venom
  6. Serce nie sługa
  7. 7 uczuć
  8. Kler
  9. Twarz
  10. Sweet country
KEI

7 uczuć


Reżyseria: Marek Koterski

Repertuar filmu "7 uczuć" w Bydgoszczy

Kino   poniedziałek, 12 listopada
Rano Sort up Po południu Sort up Wieczorem Sort up
Cinema City Bydgoszcz 2d 17:30 20:00
Helios Bydgoszcz 17:45
Multikino Bydgoszcz 19:15 21:50 bilet
Plakat filmu 7 uczuć
Tytuł oryginalny: 7 uczuć
Czas trwania: 116 min.
Produkcja: Polska , 2018
Gatunek: komedia / dramat
Premiera: 12 października 2018
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Marek Koterski
Obsada: Michał Koterski, Marcin Dorociński, Katarzyna Figura

„7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Operatorem filmu „7 uczuć” jest nagrodzony w Gdyni za „Letnie przesilenie” Jerzy Zieliński, który z Markiem Koterskim współpracował przy jego ostatnim filmie „Baby są jakieś inne”. Scenografia to dzieło Przemysława Kowalskiego („Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”), zaś kostiumy i charakteryzacja – Justyny Stolarz („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne”) i Tomasza Matraszka („Ostatnia rodzina”, „Volta”). Montażem zajmuje się również współpracująca na stałe z Markiem Koterskim – Ewa Smal. Film wyprodukowany został przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producent: Włodziemirz Niderhaus), w koprodukcji ze Studiem Produkcyjnym Orka Sp. z o.o. i dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Kino Świat.Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 48 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: 7 uczuć on IMDb

Trailer filmu: 7 uczuć

Wasze opinie

ulab 6. listopada 2018, 14:17

Doskonały pod każdym względem. Świetny pomysł narracji -głos Krystyny Czubówny wypowiadający beznamiętnie proste zdania, niczym z elementarza a w rozmowie z dorosłym Adasiem sprawiający wrażenie, że psychoterapeutka siedzi po stronie widza. Doskonała konwencja -obsadzenie dorosłych w rolach dzieci -myślę, że dla aktorów musiało to być niesamowite doświadczenie i dobrze musieli się przy tym bawić. Jak zwykle u Marka Koterskiego niezwykle trafna obserwacja życia, zachowań - odnajdujemy w filmie siebie, ludzi z którymi w dzieciństwie mieliśmy do czynienia. Można nie lubić "brzydkich" wyrazów, wulgaryzmów ale one po prostu były, są i nie omijają dzieci. W zasadzie nie bardzo jest do śmiechu, bo przedstawione problemy, zdarzenia są realistyczne i bardzo poważne. Końcówka filmu wstrząsająca i Sonia Bohosiewicz w gniewie, rozpaczy wypowiadająca swoje kwestie - przykazania dla dorosłych- przejmująca. Doskonałe ujęcie tematu, gra aktorów, formuła i przesłanie. Wszyscy dorośli, którzy zajmują się wychowaniem dzieci powinni ten film obejrzeć. Lektura absolutnie obowiązkowa. Nie mamy wpływu na to, jak byliśmy wychowywani przez dom, szkołę i otoczenie, ale głęboka refleksja na ten temat daje szansę, żeby tego , co było złe -raniło, upokorzało nie serwować dzieciom, z którymi mamy do czynienia.

Danuta Z. 5. listopada 2018, 16:44

Do obejrzenia tego filmu potrzeba dorosnąć. Zrozumieją to przesłanie Ci którzy mają doświadczenie życiowe swoje oraz Ci kinomani którzy wychowali swoje dzieci ze skutkiem dobrym lub złym. Film życiowy i mądry. Polecam

Jowita 3. listopada 2018, 20:21

Wyszłam przed końcem bo nie mogłam już oglądać tej dluzyzny!!!! Dla kogo właściwie jest to dzieło??? W którym co mnie jeszcze bardziej dziwi zagrali chyba wszyscy polscy aktorzyCZY ONI WSZYSCY JUZ SĄ TAK ZDESPEROWANI że tylko liczą na kasę bo robią reklamę tak jak klerowi a głupcy idą i płacą 35 zł.NIE POLECAM!

45latek 3. listopada 2018, 11:44

Dzieciaczki, gimbaza i licealiada. To nie dla was film. Wy sobie wrzucicie film z libacji na insta i to jest wasz świat. Do tego filmu dojrzejecie za kilkanaście lat.

pelna uznania 31. października 2018, 16:20

Wreszcie coś innego w kinie. Dobry pomysł, świetna gra, samo życie, dla ludzi świadomych tego co się dzieje, a szczególnie jaki wpływ na życie mają wydarzenia z dzieciństwa, 100% dramat - w żadnym razie komedia. Tak właśnie wygląda życie społeczeństwa poddawanego od kilku pokoleń przymusowym szczepieniom - efekt niepożądanych powikłań poszczepiennych na każdym poziomie i fizycznym i psychicznym i emocjonalnym. Wyjątkowo mądry i prawdziwy film, a przesłanie dla mnie przerażające.

Paweł 27. października 2018, 22:38

Masakra gorszego gówna nie oglądałem
Nie wiem czego się napalił reżyser scenarzysta żeby taki chłam zrobić

Mariola 24. października 2018, 13:52

Film cudowny, wzruszający i baardzo mądry a wręcz pouczający. Koniecznie powinny obejrzeć je osoby wychowujące dzieci, te które już wychowały swoje dzieci oraz wszyscy inny, którzy dziećmi byli, czyli reasumując wszyscy. Uważam, że jest to film dla ludzi refleksyjnych, dla których zastanawianie się nad skutkami relacji ludzkich nie jest obce. Nie jest film dla osób, uwielbiających "głupiutkie" luźne komedie, choć jest przewrotnie mega dowcipny. Cóż humor Marka Koterskiego a jeszcze w roli głównej Misiek Koterski!? Nigdy za nim nie przepadałam ale tę rolą zachwycił mnie i chyba go polubiłam. Serdecznie ten film polecam tym, którzy uwielbiają zastanowić się nad obejrzanym filmem po wyjściu z kina. Bardzo polecam.

Hana 23. października 2018, 19:55

Film świetny, przypomina sztuki Kantora, Kartotekę Różewicza. Ciekawy, niespotykany język podkreśla charakter i klimat filmu. POLECAM : film dla KONESERÓW

mario 22. października 2018, 16:41

masakra!!!szkoda kasy i czasu

Mariusz B. 22. października 2018, 10:17

Kinomaniacy ostrzegam Was przed tym pseudofilmem. To nie jest komedia i tak naprawdę mie wiem jak go sklasyfikować. Okropnie męczyłem się, żeby nie zasnąć. Myślałem, że się rozkręci, ale niestety . Nie polecamy.

xxx 19. października 2018, 0:42

Film porażka i ciężkostrawny

45latka 18. października 2018, 8:53

Cudowne,poetyckie wspomnienie szkolnych lat dla 40-50 latków(akcja w latach 60-70).
Totalne przeniesienie w czasie.Scena w zwiastunie-jedyna taka-reszta filmu w innym charakterze.
Film z przesłaniem,obsada doborowa w większości.
Ogląda się super,choć na poczatku nieco sie dłuży.
Ja polecam.Miły odlot w szkolne czasy na kilka chwil.
Szalony Koterski :)))

ola 15. października 2018, 14:42

Film dziwny, długi i tak naprawdę ubogi w scenariusz. Nie polecam!

Koper 14. października 2018, 22:23

Dramat ten film

kinomaniak 14. października 2018, 17:17

Film miał przesłanie, gra aktorska dobra,z wyjątkiem Herbuś i Leszczak. Te panie nie są aktorkami i w tym filmie to podkreślają :) Trochę zabawny aczkolwiek dedykowany chyba dla ludzi 40+.

Dodaj nowy komentarz 7 uczuć

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

9 listopada
2 listopada
26 października

Zapowiedzi

16 listopada
23 listopada
29 listopada
30 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin